Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi - Özel Hastane Randevu Al , Özel Hastane Arama Motoru

Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi

Kategori : Özel Diyaliz Merkezi
İl : Muğla Özel Hastaneleri
Randevu : Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Randevu Almak İçin Tıklayınız
Tahlil Sonucu : Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Tahlil Sonucu İçin Tıklayınız
Fark : %200
Telefon : (252)2124143
Randevu Telefonu : (252)2124143
Fax : (252)2125220
Link : Özel Diyaliz Merkezi web sitesi
Mail : yucelencandiyaliz@gmail.com
Adres : Muslihittin Mahallesi Atatürk Bulvarı Bademlik Mevkii Sıla İş Merkezi MUĞLA

Genel Bilgiler

 
profil Hastane Adı MUĞLA YÜCELENCAN ÖZEL SAĞLIK VE TURİZM HİZMETLERİ A.Ş. Unvanı ÖZEL YÜCELENCAN DİYALİZ MERKEZİ
İl MUĞLA İlçe  
(*)SGK İle Anlaşmasız Doktor Sayısı 0 Yatak Sayısı 25
İlave Ücret Oranı En fazla % 200 ilave ücret alabilir.
(*)Randevu Bilgisi -
(*)Hastane Açıklaması ÖZEL YÜCELENCAN DİYALİZ MERKEZİ-MUĞLA TESİSİMİZDE PAZAR GÜNLERİ HARİÇ BİKARBONATLI HEMODİYALİZ TEDAVİSİ YAPILMAKTADIR.

Doktorlar ve Çalışma Saatleri

Çalışma Şekli Sözleşme Konusu Ad Soyad Pzt Sal Çrş Prş Cum Cmt Paz
1
Yarım Zamanlı HEMODİYALİZ İBRAHİM ALTUN                
Tam Zamanlı HEMODİYALİZ KAMİL ARSLANTAŞ 7-21 7-17 7-21 7-17 7-21 7-17    

Anlaşmalı Branşlar

Sözleşme Konusu Sözleşme Konusuna Bağlı Branşlar Sözleşme Durumu
1
BİYOKİMYA Tıbbi Biyokimya Sözleşmeli
RADYOLOJİ Radyoloji Sözleşmeli
HEMODİYALİZ (İlave Ücret Alınamaz) İç Hastalıkları Sözleşmeli

İletişim Bilgileri

Adres MUSLİHİTTİN MAH. ATATÜRK BULV. SILA İŞ MERKEZİ BADEMLİK MEVKİİ- MUĞLA
Telefon (252)2124143
Faks (252)2125220
E-posta yucelencandiyaliz@gmail.com
(*)Web Adresi yucelencandiyaliz@gmail.com
 

 

Bağlı Olduğu Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi

Ad İZMİR SAĞLIK İŞLERİ İL MÜDÜRLÜĞÜ Adres MİLLİ KÜTÜPHANE CAD. SSK RANT TESİSLERİ NO:16 A3 BLOK KONAK/İZMİR
Telefon 2324418069 Faks 2324417730
E-posta kemeraltissgm@sgk.gov.tr

Muğlacan Diyaliz Merkezi

Muğlacan Diyaliz Merkezi

2008  yılında Muğla Yücelen Grubuyla ortak kurulan kliniğimiz 2013 yılında tamamen Can Diyaliz Hizmetleri bünyesine girmiş olup MUĞLACAN DİYALİZ MERKEZİ olarak Muğla il merkezindeki ilk ve tek diyaliz kliniğidir.

Merkezlerimizin Teknik Altyapısı

Su Sistemi : Diyaliz yeterliliği ve güvenirliliğinin sağlanmasında en önemli unsurlardan biri ; Reverse Osmos cihazı ile kaliteli saf su deionize su üretilmesi ve bunun kullanılmasıdır. Tüm merkezlerimizin su sistemi dünyada kalitesini tescillemiş Fresenius marka cihazlardan oluşmaktadır. Fresenius kalitesinde üretilen saf suyun belli periyodik zamanlarda Hıfzısıhha da yapılan bakteriyolojik ve kimyasal analizlerle Avrupa Farmakopedansında olduğu kontrolü yapılmakta ve tarafımızdan resmi kurumlara iletilmektedir.Yine su sistemimizin periodik teknik bakımları Fresenius tarafından yapılmaktadır. Su sistemlerimiz Reverse Osmos aktif karbon filtresi yumuşatıcı ön filtreler bakteri öldürücü Ultraviole tüpünden oluşmaktadır.

Hemodiyaliz Cihazları

Hemodiyaliz Cihazları: Merkezlerimizde Fresenius 4008 B ve 4008 S cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar en son teknoloji ile üretilmiş olup kendini sürekli denetleyen bilgisayar donanımına sahiptir. Ayrıca cihazlarımızla her hastaya farklı programla tedavi yapabilme şansımız mevcuttur. 4008 S cihazlarımızda tedavi süresince uygulanan ve hastada seyreden profil değişikliklerini ekranından tekip edebilme olanağımız vardır. Tüm hemodiyaliz cihazlarımız Bibag denilen toz bikarbonat aperatına sahiptir. Yine hemodiyaliz cihazlarımız ayda en az bir kez Fresenius Teknik ekibi tarafından kontrol edilip bilgisayar desteğinde kalibrasyon hassas ayar ayarları yapılmaktadır.

Merkezlerimizde Kullanılan Malzemeler

Diyaliz merkezlerimizde Fresenius marka diyalizör ve malzemeler kullanılmaktadır. Misafirlerimizin tedavileri süresince evlerinde hissetmelerini sağlamanın yanında dört saat içerisinde zamanımızın getirdiği son teknoloji diyalizörler Fx Class -Fiber demeti geometrisi membran yapısı akış portu ve kaplama tasarımı tam olarak; performans hemodinami ve güvenli kullanım avantajları sağlamaktadır- ve bibag® -kontaminasyon riskini en aza indirirmikrobiyolojik üremeyi önler ve güvenli diyaliz tedavisi gerçekleştirme imkanı sağlar- kullanılarak en iyi tedavi kriterlerine ulaşılmaktadır.

Tıbbi Cihazlar

Merkezlerimizde ayrıca gerektiğinde kullanılmak üzere EKG cihazı Monitör Defiblatör Mobil oksijen sistemi Nebulizatör cihazları bulunmaktadır.ekstrüzyonla çekilmiş birinci kalite alüminyumdan imal edilen profillerden oluşmaktadır. Alüminyum profillerin tamamı doğal renkte eloksallı olarak çekilir. Arzu edildiği takdirde elektrostatik sistemde RAL katalogundan seçilecek muhtelif renklerde toz boya ile boyanabilmesi mümkündür.

Merkezlerimizin Konfor Altyapıları


1.Diyaliz Koltukları: Hastalarımız diyaliz esnasında evde diyaliz oluyorcasına kendini hasta hissetmeden oturdukları ve her türlü pozisyona getirebildikleri rahat koltuklar mevcuttur. Koltuk kılıfları her seans sonrası yıkanır ve temiz olan kullanılır.


2.Diyaliz Yataklarımız : Bazı hastalarımız postural zorunluluktan dolayı yada isteği üzerine her türlü pozisyon verilen yataklarda diyaliz seansını geçirmektedirler.


3.Diyaliz Seans Salonlarımız : Salonlarımız yasal şartlara uygun geniş havalandırılabilir aktif bio polen filtreleri bulunan klimalarla ısıtılıp soğutulan sedatize edici renklerle boyanmış ve dekore edilmiştir. Diyaliz seans salonlarımızda ışıklandırma hemşire deskleri televizyonlar hastalarımızın seans süresince konforları ön planda düşünülerek hazırlanmış ve konuşlandırılmıştır.


4.Evden Servis Hizmetimiz : Her merkezimizin servis araç filosu olup hastalarımızı seans günlerinde belirtilen saatte evlerinden tek tek alınıp mümkün olan en kısa yoldan yolculuk güvenliğini ön planda tutarak merkezlerimize taşımaktayız. Yine aynı şekilde seans sonrası hastalarımız yeri geldiğinde refakatçılarla birlikte evlerine bırakılmaktadır.

 

Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Randevu Al Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Fiyat Farkı Sorgula Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Tahlil Sonucu Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Adres ve İletişim Bilgileri Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Telefon fax ve web sitesi bilgileri
Etiketler » Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Randevu Al  » Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Fiyat Farkı Sorgula  » Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Tahlil Sonucu  » Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Adres ve İletişim Bilgileri  » Özel Yücelencan Diyaliz Merkezi Telefon fax ve web sitesi bilgileri  

SAĞLIK HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri