Ilgın Devlet Hastanesi - Özel Hastane Randevu Al , Özel Hastane Arama Motoru

Ilgın Devlet Hastanesi

Kategori : Devlet Hastanesi
İl : Konya Özel Hastaneleri
Randevu : Ilgın Devlet Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayınız
Tahlil Sonucu : Ilgın Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu İçin Tıklayınız
Fark : %
Telefon : 0332 881 6100
Randevu Telefonu : 182
Fax : 0332 881 6672
Link : Devlet Hastanesi web sitesi
Mail :
Adres : Fatih Mahallesi Vehbi Kütükçü Caddesi Ilgın/Konya

 

Dr.Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi

1959 yilinda Saglik Merkezi olarak hizmet vermeye baslamis, 1973 yilinda ilave kat ile Saglik Merkezi konumundan , hastane konumuna dönüstürülmüstür.100 yatakli hastane binasinin, Nisan 2001 tarihinde teslim edilmesi ile birlikte yeni binada hizmet verilmeye baslanilmistir. 


Hastanemiz, fiziki olarak 4 bloktan müteşekkildir.

A Blokta; Bodrum katinda Sağlık Kurulu , mahkum kogusu ve Mescid, Zemin katta Idaremiz, 1.Katta: Genel Cerrahi Klinigi, 2.Katta: Çocuk Sagligi ve Hastaliklari Klinigi bulunmaktadir. 

B Blokta; Bodrum katta: Morg,Kalorifer kazan dairesi,Otopsi odasi, Merkezi Oksijen sistemi,Merkezi Vakum sistemi ve Eczane Ilaç Depolari bulunmaktadir.Zemin Katta POliklinikler, Acil Servis , 1. Katta: Ameliyathane bulunmaktadır.

C Blokta;Bodrum Katta: Kalorifer tanki,Çamaşırhane,Zemin Katta:Tomografi,İstatistik Birimi,Güvenlik, 1.Katta:Diyaliz 2.Katta:Yemekahane bulunmaktadır.

D Blokta; Bodrum katta: Çamasirhane, Yemekhane, Gida ambarlari , Zemin katta: Röntgen, USG odasi, Biyokimya ve Bakteriyoloji Laboratuarlari,.1.katta:Diyaliz Ünitesi, Kadin Dogum Klinigi,2.Katta Dahiliye klinigi bulunmaktadir. 

Zemin katinda: Poliklinikler, Acil Servis Müsaade odasi bulunmaktadir. 1 Katta: Ameliyathane(3 adet), Dogum Salonu (1adet) bulunmaktadir.2 katta ise hastanemiz merkezi klima sistemi bulunmaktadir. Ayrica hastanemizde, merkezi bilgisayar otomasyonu kullanilmaktadir

Hastanemiz; yaklasik 100-120 bin arasinda nüfus potansiyeline sahiptir. Kadinhani , Doganhisar ve Tuzlukçu Ilçesinin büyük nüfus çogunluguna hizmet vermektedir. Ilçemizin, beldeleri ve köyleri ile toplam nüfusu 78.402’dir. 

Hastanemizde çalisan Uzman hekimler ve tabipler ile halen 11 servis , Acil Servis ve 112 Acil Saglik Hizmetleri ile 10 makinelik Diyaliz hizmetleri verilmektedir. 

2 Genel Cerrahi Uzmani, 1 Dahiliye Uzmani,1 Nöroloji Uzmanı,1 Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı,1 Göz Hastalıkları Uzmanı, 1 Ortopedi ve Travmatoloji Uzmani, 1 Kadin Hastaliklari ve Dogum Uzmani, 1 Çocuk Sagligi ve Hastaliklari Uzmani, 2 Genel Anestezi ve Reanimasyon Uzmani ,1 Kardiyoloji Uzmanı, 1 Biyokimya Uzmanı,1 Kulak -Burun-Boğaz Hastalıkları Uzmanı,1 Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,1 Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı , 1 Üroloji Uzmanı ve 13 Tabip ile hizmetler sürdürülmektedir .

 

Radyoloji Uzmanı

Serhat TULUKÇU

Diş Hekimi

Yasin ÖZBAHAR

Biyokimya Uzmanı

Gamze Ünsal SAĞDIÇ

Beyin ve Sinir Crh.

Ercan TAŞPINAR

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

Arzu TUNCEL

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Güneş ÇOBANOĞLU ERCAN

Ortopedi ve Tranvataoloji

Tarcan ERCAN

İç Hastalıkları Uzmanı

Emine KAYA

Ruh ve Sinir Hastalıkları

Taçlan DUMAN

Diş Hekimi

Melih DEVELİOĞLU

Genel Cerrahi Uzmanı

Demet SARIDEMİR

İç Hastalıkları Uzmanı

Hüseyin BABUR

Nöroloji Uzmanı

Uğur BAŞARAN

Kardiyoloji Uzmanı

Serkan YILDIRIM

Acil Hekimi

Dudu DEMİRÖZ

Diş Hekimi

Arzu GELMEZ

 

Ilgın Devlet Hastanesi Randevu Al Ilgın Devlet Hastanesi Mhrs Randevusu Ilgın Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu Ilgın Devlet Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri Ilgın Devlet Hastanesi Telefon ve Fax Numarası
Etiketler » Ilgın Devlet Hastanesi Randevu Al  » Ilgın Devlet Hastanesi Mhrs Randevusu  » Ilgın Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu  » Ilgın Devlet Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri  » Ilgın Devlet Hastanesi Telefon ve Fax Numarası  

SAĞLIK HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri