Hatay Altınözü Devlet Hastanesi - Özel Hastane Randevu Al , Özel Hastane Arama Motoru

Hatay Altınözü Devlet Hastanesi

Kategori : Devlet Hastanesi
İl : Hatay Island Özel Hastaneleri
Randevu : Hatay Altınözü Devlet Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayınız
Tahlil Sonucu : Hatay Altınözü Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu İçin Tıklayınız
Fark : %
Telefon : (326) 311 31 31
Randevu Telefonu : 182
Fax : (326) 311 43 09
Link : Devlet Hastanesi web sitesi
Mail :
Adres : Yenişehir Mh. Atatürk Cad. No: 111 Altınözü Hatay 31000 Türkiye

Altınözü Devlet Hastanesi

Altınözü ilçesi Hatay il olarak ilan edilmesinden sonra 1945 yılında Hatay’a bağlanarak 9 ilçeden biri olmuştur Altınözü İlçesi Kuseyr Yaylasının aşağı ve orta kesimini içine alan ve Hatay’ın güney bölümüne düşen 325 km. karelik bir alanı kapsamaktadır. Kuzeyi Antakya, batısı Yayladağı, güneyi ve doğusu Suriye ile çevrilidir. Sınır uzunluğu yaklaşık 50 km’dir.

 

 

İklim olarak Akdeniz iklimi ile kara iklimi arasında bir geçiş arz eder. İlçede ana ekonomik etkinlik tarım ve hayvancılıktır.
Mülki hudutlar içerisinde 4 belediye ile 41 köyü bulunmaktadır. Toplam Nüfusu : 62.256 kişidir
Altınözü Devlet Hastanesi; 15 Aralık 2006 tarihinde 50 yatak kapasiteli bir kurum olarak hizmete açılmıştır. İlçemizde Hasta ve hasta yakınlarının beklentilerini ve çalışanların memnuniyetini gözeten bir anlayışla, sürekli eğitim ve iyileştirmenin gereğini yerine getiren personelimizle yasal mevzuat ve kalite yönetim prensiplerinin belirlediği çerçevede doğru zamanda, doğru sürede, doğru hastaya, doğru tedavinin uygulanmasını sağlamak için, bilimsel ve teknik yenilikleri takip ederek, çağdaş meslek anlayışına sahip ve etik kurallara uyan personelimizle, bölgemize Sağlık Hizmeti sunmak için çabalamaktayız.
Hastanemiz, ilk olarak 112- Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı hizmetleri ile Laboratuar ve Radyoloji hizmetleriyle faaliyete girdiğinde aylık ortalama 3000 hasta bakarken şu anda ciddi oranlarda hasta kapasitesini artırarak Doktor ve yardımcı sağlık personeli sıkıntılarına rağmen başarılı ve özverili çalışmalarla hizmet kalitesini artırarak bugünlere ulaşmıştır.
Bugün hastanemiz B tipi entegre112- Acil, Çocuk, Kadın Doğum, Dahiliye, Diyaliz, Ağız ve Diş sağlığı birimleri ile hizmet sunmaktadır,
Ayrıca Altınözü halkının katkılarıyla önemli aşamalar kaydeden hastanemiz bir bakıma halkımızdan aldığını hizmet olarak tekrar halkımıza sunmaktadır.
 
TIBBİ BİRİMLERİMİZ

      Acil Servis

      Ameliyathane

      Ağız ve Diş Hastalıkları

      Biyokimya Laboratuvarı

      Radyoloji

      Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

      Dahiliye

      Genel Cerrahi

      Diyaliz

      Kadın Hastalıkları ve Doğum

 
Altınözü Devlet Hastanesi Randevu Al Altınözü Devlet Hastanesi Mhrs Randevusu Altınözü Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu Altınözü Devlet Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri Altınözü Devlet Hastanesi Telefon ve Fax Numarası
Etiketler » Altınözü Devlet Hastanesi Randevu Al  » Altınözü Devlet Hastanesi Mhrs Randevusu  » Altınözü Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu  » Altınözü Devlet Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri  » Altınözü Devlet Hastanesi Telefon ve Fax Numarası  

SAĞLIK HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri
Bölgeler ve Şehirler