Çarpık Bacaklara Flexstyle Bacak Silikonu ile Pratik Çözüm - Özel Hastane Randevu Al , Özel Hastane Arama Motoru

Çarpık Bacaklara Flexstyle Bacak Silikonu ile Pratik Çözüm


Herkese merhaba bloguma hoşgeldiniz :) bugünki konuğum çok farklı bir ürün. Öncelikle söylemeliyimki bu ürün Türk malı ve patentide bize ait :) markası flexstyle. Bacak şekillendirici yazdığınızda bu ürüne heryerden ulaşabiliyorsunuz. 
Peki şekillendirmeden kastımız ne? 
Eğer zayıfsanız ve spor yapmıyorsanız özellikle de iç basak kasları çok kuvvetsiz olur. Bu da görüntü olarak hoş durmayabiliyor. Hatta bir hastalık olan ve tek tedavisi ameliyat olan parantez bacak olma durumuna kadar bile gidebilir. Bu ürün tedavi etmiyor ama o kadar güzel şekillendiriyorki :) eğer bacaklarınız konusunda estetik hoşnutsuzluğunuzun varsa kesinlikle öneririm. 
 
Ürünün yapısı bu şekilde slikon. Ve kendinden yapışma özelliğine sahip. İnce ve kalın olmak üzere iki çeşit üretiliyor. Eğer bacaklarınız arasındaki mesafe 3 cmden fazlaysa kalın ürün, daha az ise ince ürün kullanımı öneriliyor. Sadece alt bacak için değil, üst bacak içinde kullanılabiliyor. 
FlexStyle Bacak Şekillendirici
FlexStyle Bacak Şekillendirici
KULLANIMI: Paketinden çıkarttığınız ürünü; ayna karşısına geçerek dilediğiniz yere yapıştırıyorsunuz. Ancak yapışkanlığı bant gibi değil. Bu yüzden düşebilir siz üzerinizi giyene kadar. Sabitleme amacıyla üzerine kilotlu çorap giyerseniz çok daha iyi oluyor. Hatta önce çorabınızın ayak kısımlarını giyin ve daha sonra ürünü yapıştırıp, çorabı çekin. Daha sonrada özgürce tayt yada pantolonlarınızı giyebilirsiniz. Eğer çorabınız iç göstermiyorsa etekle kullanıma da uygun. Fakat çıplak yada ten çorapla tek başına kullanılamaz. Çünkü belli olabiliyor. 
 
UYARILAR: Ürünü istediğiniz zaman yıkayabiliyorsunuz. Takarken oturarak ayna karşısînda takmak; daha doğru oluyor. 
 
Eğer sipariş vermek isterseniz www.bacaksekillendirici.com adresinden alabilirsiniz. ( fiyatını kesinlikle hakediyor) 
 
Okuduğunuz için teşekkürler. Diğer yazılarımdan haberdar olmak için facebook, instagram ve blogumu takibe almayı unutmayınız. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere hoşçakalın... 
 

 


Çarpık Bacaklara Flexstyle Bacak Silikonu ile Pratik Çözüm Videosu İzle, Çarpık Bacaklara Flexstyle Bacak Silikonu ile Pratik Çözüm Videosunu Seyret Yorum Yap
Etiketler; »Bacak Şekillendirici » Çarpık Bacak » Çarpık Bacaklara Çözüm
Etiketler » Bacak Şekillendirici   » Çarpık Bacak   » Çarpık Bacaklara Çözüm  

SAĞLIK HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri