Doğuma Nasıl hazırlanmalıyım - Özel Hastane Randevu Al , Özel Hastane Arama Motoru

Doğuma Nasıl hazırlanmalıyım


Hamilelik süreci , kendine has bir zaman diliminde nasıl davranılması nelerin yapılması gerektiğini anlatan bir zaman dilimidir. Anne ve bebek sağlığı açısından doğunma profesyonelce hazırlanmak gerektiği de bir gerçektir. Doğuma hazırlık ile ilgili bu zamana kadar gördüğümüz en profesyonel eğitimi T.C.İstanbul Gedik Üniversitesi Doğuma Hazırlık Eğitimi Sertifika Programı adı altında kullanıma açmıştır. Evinizden çıkmadan internet ortamında online olarak bir üniversitenin bilimselliğinde ve internet kolaylığında Doğum sürecinde size yol gösterecek bu eğitime katılabilirsiniz. Gedik Üniversitesi'nin hazırlamış olduğu bu eğitim setini www.trsertifika.com satıyor. Güvenilir bir site öneriyoruz. Ayrıntılar ve programa kaydolmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

Doğuma Hazırlık Eğitimi Sertifika Programı Eğitimi Hakkında ve İçerik

• 1 e-devlet onaylı üniversite sertifikası
• 7 video ders + 1 PDF eKitap (156 sayfa)
• 1 online test sınavı
• 36 sertifika saati (video dersler, eKitaplar, interaktif metin dersleri, bireysel çalışmalar ve sınav sürelerini kapsar)
• Eğitim içeriği konu başlıkları için görselin altında bulunan “İçerik” butonuna tıklayınız.
• Eğitim, MEB ve Yüksek Öğrenim müfredatlarına uygun hazırlanmaktadır.

Doğumun nasıl başladığını ve ilerlediğini, doğum sürecinde neler yapılabileceğini ve doğumdan sonra değişen hayatın nasıl kolaylaştıracağını uzmanlar eşliğinde öğrenmek, daha pozitif bir hamilelik süreci geçirmeye yardımcı olur ve doğumu da kolaylaştırır.

Bu eğitimde; doğum felsefeleri, doğum çeşitleri, doğum hazırlığı ve doğum çantası hazırlama, doğumda nefes ve ıkınma teknikleri, doğum sonrası beslenme ve egzersizler, doğum sonrası hastalıkları ve psikolojik sorunlar, doğum sonrası anne bakımı detaylı bir şekilde öğretilmektedir.

İş pozisyonları eğitim seviyenize ve öğrenim derecenize göre değişkenlik gösterebilir. Potansiyel İş Pozisyonları; Sağlık Personeli, Kadın Doğum Uzmanı Sekreteri, Kadın Doğum Doktor Sekreteri, Anneler

 

 

Doğuma Hazırlık Eğitimi Sertifika Programı Hakkında daha kapsamlı bilgi almak için tıklayın

 
Doğuma Hazırlık Eğitimi Sertifika Programı

Doğuma Nasıl hazırlanmalıyım Videosu İzle, Doğuma Nasıl hazırlanmalıyım Videosunu Seyret Yorum Yap
Etiketler; »Doğuma Hazırlık Eğitimi » Doğuma Hazırlık » Doğuma Hazırlık Nasıl Olmalı
Etiketler » Doğuma Hazırlık Eğitimi   » Doğuma Hazırlık   » Doğuma Hazırlık Nasıl Olmalı  

SAĞLIK HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri