Bursa Şehir Hastanesi - Özel Hastane Randevu Al , Özel Hastane Arama Motoru

Bursa Şehir Hastanesi

Kategori : Devlet Hastanesi
İl : Burdur Özel Hastaneleri
Randevu : Bursa Şehir Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayınız
Tahlil Sonucu : Bursa Şehir Hastanesi Tahlil Sonucu İçin Tıklayınız
Fark : %
Telefon :
Randevu Telefonu : 182
Fax :
Link : Devlet Hastanesi web sitesi
Mail :
Adres :

Bursa Şehir Hastanesi Ne zaman açılacak

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve Ak Parti Bursa İl Başkanı Cemalettin Torun ile birlikte Bursa Şehir Hastanesi şantiyesini teftiş etti.

600 bin metreküp hafriyat çıkarılan Şehir Hastanesi inşaatında 85 kişi çalışıyor. Henüz şantiye binalarının yüzde 75’i tamamlanan Şehir Hastanesi’nin 2017 yılı sonunda açılması planlanıyor. İnşaat hakkında bilgi alan ve projenin planlarını inceleyen Müezzinoğlu, basın mensuplarının sorularını cevapladı. Bursa’ya yönelik henüz netleşmeyen bazı projeleri önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade eden Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, "Arzu ediyoruz ki Bursa sağlık alanında yalnız kendisine yeten değil, bölgeye hizmet eden, sağlık turizminde de iddialı olan bir merkez olsun. Bunun güçlü alt yapısı var, fiziki alt yapıyı da önümüzdeki iki yıl zarfında tamamlayacağız. İnşallah 2017 yılından itibaren gerek bölgeye vereceği sağlık alanındaki mesaj, gerekse Körfez ülkeleri veya Avrupa’ya vereceği sağlık alanındaki mesaj, çok farklı olacaktır. İnşallah Bursa’nın gelecek vizyonunda sağlık önemli bir rol alacak" dedi.
Şehir hastaneleri için ’şehir efsanesi’ dendiğini söyleyen Müezzinoğlu, "Şehir efsanesi diyenler oldu, ama efsane olmadan eser de olmuyor. Onlar efsane diyecek, biz eserleri meydana getireceğiz. Bazıları sadece konuşacak, bazıları iş yapacak, biz iş yapan tarafında olmaya devam edeceğiz. İnşallah Bursa’mız için hayırlı olur" diye konuştu.
Ankara’da devam eden inşaatı örnek vererek, aynı performansı Bursa’dan da beklediğini dile getiren Müezzinoğlu, "Şantiye binalarının yüzde 75’ini tamamladık. Dolayısıyla önemizdeki süreçte burada 3 bin işçinin çalışabileceği son derece aktif, dinamik bir inşaat çalışması göreceğiz. Ben bunu Ankara’da gördüm; şu an bin 800 çalışanla gece gündüz demeden çalışıyorlar. 2017 sonunda teslim edilecek olan 3 bin 800 yataklı şehir hastanesini, seneye bu zamanlarda açmayı planlıyoruz. Burada da o hızı zorlayacağız inşallah" şeklinde konuştu.

Bursa Şehir Hastanesi Randevu Al Bursa Şehir Hastanesi Mhrs Randevusu Bursa Şehir Hastanesi Tahlil Sonucu Bursa Şehir Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri Bursa Şehir Hastanesi Telefon ve Fax Numarası
Etiketler » Bursa Şehir Hastanesi Randevu Al  » Bursa Şehir Hastanesi Mhrs Randevusu  » Bursa Şehir Hastanesi Tahlil Sonucu  » Bursa Şehir Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri  » Bursa Şehir Hastanesi Telefon ve Fax Numarası  

SAĞLIK HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri