Antalya Kepez Şehir Hastanesi - Özel Hastane Randevu Al , Özel Hastane Arama Motoru

Antalya Kepez Şehir Hastanesi

Kategori : Devlet Hastanesi
İl : Antalya Özel Hastaneleri
Randevu : Antalya Kepez Şehir Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayınız
Tahlil Sonucu : Antalya Kepez Şehir Hastanesi Tahlil Sonucu İçin Tıklayınız
Fark : %
Telefon :
Randevu Telefonu : 182
Fax :
Link : Devlet Hastanesi web sitesi
Mail :
Adres :

Antalya Kepez Şehir Hastanesi Ne Zaman Açılacak

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Kepez Göçerler Mahallesi’ne yapılacak olan şehir hastanesinin 1000 olan yatak kapasitesinin 1500’e çıkarıldığını açıkladı.

Kepez, dev sağlık yatırımlarıyla Antalya’nın sağlık üstü oluyor. Sütçüler bölgesinde Türkiye’nin ilk akıllı ve engelli dostu hastanesi olan 350 yataklı Kepez Devlet Hastanesi’nin yapımında sona gelindi. Ahatlı Mahallesi’nde 50 ünitelik Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin karkas inşaatı tamamlandı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün girişimleriyle ilçeye kazandırılan sağlık kampüsünün yapımı için de geri sayım başladı.

Yatak kapasitesi 1500’e çıkarıldı

Ak Parti Antalya Milletvekili adayı ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, Kepez Çok Amaçlı Spor Salonu’nun temel atma töreninde şehir hastanesiyle ilgili sevindirici gelişmeyi açıkladı.
Eski Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kepez Göçerler’de 1500 dönümlük alan üzerine inşa edilecek sağlık kampüsünün 1000 olan yatak kapasitesinin 1500 çıkarıldığının müjdesini verdi.  Çavuşoğlu, “Türkiye’nin her yerinde şehir hastanesi kuruyoruz.  Antalya’mıza da şehir hastanesi kuruyoruz. Daha önce 1000 yataklı olarak planlanan şehir hastanesinin kapasitesini 1500 yatağa çıkardık. Kepez’e inşa edilecek olan şehir hastanesinin ihalesini de yakın bir zamanda yapılacak.” diye konuştu.

İmarı ve yolları tamam 

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Büyükşehir Belediyesi ile sağlık kampüsünün inşa edileceği arazinin her türlü imar planını yaptıklarını ve imar planlarının kesinleştiğini aktardı. Başkan Tütüncü,  dev tesisin çevresindeki kapalı olan imarlı yolları da ulaşıma açtıklarını ifade etti.

Hangi hastaneler var

Ak Parti Hükümeti, 27 ilde 33 adet şehir hastanesi kurmayı hedefliyor. Bu şehir hastanelerinden bir tanesi Kepez’e inşa ediliyor. Göçerler’e ve çevresine prestij kazandıracak sağlık kampüsünde genel hastane, kalp  damar hastalıkları hastanesi, onkoloji hastanesi, psikiyatrı hastanesi ve rehabilitasyon  hastanesi olacak.

Antalya Kepez Şehir Hastanesi Randevu Al Antalya Kepez Şehir Hastanesi Mhrs Randevusu Antalya Kepez Şehir Hastanesi Tahlil Sonucu Antalya Kepez Şehir Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri Antalya Kepez Şehir Hastanesi Telefon ve Fax Numarası
Etiketler » Antalya Kepez Şehir Hastanesi Randevu Al  » Antalya Kepez Şehir Hastanesi Mhrs Randevusu  » Antalya Kepez Şehir Hastanesi Tahlil Sonucu  » Antalya Kepez Şehir Hastanesi Adres ve İletişim Bilgileri  » Antalya Kepez Şehir Hastanesi Telefon ve Fax Numarası  

SAĞLIK HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri