Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Randevu Al - Özel Hastane Randevu Al , Özel Hastane Arama Motoru

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Randevu Al

Kategori : Devlet Hastanesi
İl : Ankara Özel Hastaneleri
Randevu : Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Randevu Al Randevu Almak İçin Tıklayınız
Tahlil Sonucu : Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Randevu Al Tahlil Sonucu İçin Tıklayınız
Fark : %
Telefon : (0312) 224 20 00
Randevu Telefonu : 182
Fax :
Link : Devlet Hastanesi web sitesi
Mail :
Adres : Üniversiteler Mh., 1604. Cd., 06800 Çankaya/Ankara

ALO182 aranarak; Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından Sağlık Bakanlığına bağlı ALO182 çağrı merkezi aranır. ALO182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular. veya Randevunuzu https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ Adresinden Ücretsiz olarak alabilirsiniz

 

E-Nabız Mobil Uygulamasını Nasıl Kullanabilirim

Daha önce e-Nabız kullanıcı hesabı oluşturmamış iseniz öncelikle e- Devlet kapısından (www.turkiye.gov.tr) kullanıcı hesabı oluşturmalısınız. Bu hesabı oluştururken kendinize özel bir e-Nabız şifresi tanımlamalı, e-Nabız Mobil Uygulamasına bu şifreniz ile giriş yapmalısınız.

"BU PROJEYLE GURUR DUYULMALI"

 

Şehir hastaneleriyle ilgili tartışmalara da değinen Çeçen, şunları kaydetti:

"Belli hizmetlerde garanti var. Mersin'de mesela o garantileri hiç kullanmadık. Garanti rakamı geçilince, o işlem için ödenen rakam düşüyor. Devletin lehine olan bir düzenlemeyi, aleyhteymiş gibi kullanıyorlar. Belli bir kesim bu projelere karşı. Eski dönemleri hatırlayın, hangi seviyeden ne seviyeye geldi hastaneler. Kur açısından baktığımızda, alacağımız kira projeye başladığımız güne göre yüzde 7,7 daha düşük. Asıl kur riski bizde. Çünkü bizim borcumuz dövizle. Ben hiçbir zaman yaptığım işten pişman olmadım. Böyle başarılı projelerden gurur duyulması gerekirken tartışılmasına üzülüyorum. Bu projenin 15 yıldan önce bize getirisi olmuyor."

BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ HAKKINDA

Bilkent Şehir Hastanesi, 9 ayrı ana binadan oluşan bir kampüste faaliyet gösterecek. Hastanenin 904 poliklinik odası, 259 poliklinik destek odası bulunuyor. Günlük 40 bin poliklinik hastanın tedavi edileceği hastane, günde 100 bin hastaya hizmet verecek. 131 ameliyathanesi bulunan hastanede, günlük 650 ameliyat yapılması bekleniyor.

Avrupa'nın en büyük, dünyanın ise tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi olma özelliğini taşıyan hastane, dünya genelinde büyüklük açısından üçüncü sırada bulunuyor.

Bilkent Şehir Hastanesi Randevu Al Bilkent Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları
Etiketler » Bilkent Şehir Hastanesi Randevu Al  » Bilkent Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları  

SAĞLIK HABERLERİ

1 2 3 4 5 6 İleri